Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piła – Zielonej Dolinie.
Lokal usytuowany jest na III piętrze w zadbanym bloku należącym do zasobów prężnie działającej spółdzielni SM Piła Południe.
Mieszkanie charakteryzuje się bardzo przemyślanym rozkładem pomieszczeń i jest gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. W skład nieruchomości wchodzą:
Salon z aneksem kuchennym (25 m²) – przestronna strefa dzienna z bezpośrednim wyjściem na loggię (3 m²). Kuchnia wyposażona w kompletny, nowoczesny sprzęt AGD (meble w zabudowie, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka, okap).
Przytulny pokój (8 m²) – idealny jako pokój sypialniany lub biuro.
Łazienka (5 m²) – nowoczesna i w pełni urządzona.
Przedpokój – z wygodną przestrzenią komunikacyjną.
Dodatkowy atut: Do mieszkania przynależy duża, piwnica o powierzchni 5 m² – idealna na rowery czy wózki.
Zielona Dolina to idealne miejsce dla osób szukających balansu między naturą a miejską infrastrukturą. Okolica oferuje wszystko, co niezbędne do wygodnego życia:
Rekreacja i sport: W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne tereny spacerowe, rzeka, zalew, nowoczesny skatepark oraz boiska sportowe.
Codzienna wygoda: Blisko bloku zlokalizowane są liczne sklepy, punkty usługowe oraz urokliwy skwer.
Doskonała komunikacja: Miejsce jest świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Piły, a szybki dojazd do obwodnicy miasta ułatwia wyjazd w każdym kierunku.
Czynsz do spółdzielni: 700 zł. Czynsz zawiera: zaliczkę na ogrzewanie miejskie, ciepłą oraz zimną wodę, fundusz remontowy oraz wywóz śmieci.
Ogrzewanie: Miejskie (wliczone w czynsz, co zapewnia pełen komfort i przewidywalność kosztów przez cały rok).
Zapraszam na prezentację!



