PRZESTRONNE MIESZKANIE NA STASZYCACH, 65,10m2, WYSOKI PARTER, LOGGIA, PIŁA
Przedmiotem oferty jest mieszkanie z dużą loggią na parterze, na osiedlu Staszyce.
Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,10m2.
W MIESZKANIU GARDEROBA O POWIERZCHNI 3,77m2 KTÓRA NIE JEST WLICZONA DO POWIERZCHNI MIESZKANIA (NA ETAPIE BUDOWY, DECYZJĄ WŁAŚCICIELI MIESZKAŃ W TYM PIONIE ZABUDOWANO DRUGĄ LOGGIĘ UZYSKUJĄC DODATKOWĄ PRZESTRZEŃ ZAMKNIĘTĄ W OBRĘBIE MIESZKANIA).
3 pokoje o powierzchniach odpowiednio 19m2, 12,10m2 i 8,10m2. Na podłogach panele, ściany gipsowane i malowane.
Kuchnia oddzielna z oknem, powierzchnia 7,52m2, na podłodze kafle, ściany gipsowane i malowane z fartuchem glazury. W CENIE pozostaje widoczna na zdjęciach zabudowa kuchni.
Łazienka o powierzchni 2,80m2. Na podłodze kafle. Ściany malowane z fartuchem glazury. W łazience wanna z hydromasażem.
WC oddzielne o powierzchni 1,7m2. Na podłodze kafle, ściany w nowoczesnej glazurze.
Przestronny przedpokój z praktycznym miejscem na dużą szafę komandor.
Z przedpokoju wejście do garderoby - ZABUDOWA W CENIE!!!
Czynsz 492,75 zł - zawiera zaliczkę m.in. na fundusz remontowy oraz zaliczkę na zimną oraz CIEPŁĄ wodę.
ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA
PRZESTRONNE MIESZKANIE NA STASZYCACH, 65,10m2, WYSOKI PARTER, LOGGIA, PIŁA
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.